Nominacja do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2020

25.08.2020

Z dumą informujemy, że Instytut Psychiatrii i Neurologii  został nominowany  do prestiżowego wyróżnienia – Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2020 za realizację projektu „Digital Brain” w kategorii „Innowacyjne technologie przyszłości”.

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju to ogólnopolskie wyróżnienie doceniające najbardziej innowacyjne projekty realizowane w ramach programów unijnych i krajowych przez polskie placówki naukowe, instytucje i firmy zajmujące się działalnością badawczo-rozwojową, które przez swoje nowatorskie inwestycje i rozwiązania, przykładają się do zrównoważonego rozwoju Polski.

Inicjatorem nagrody jest Centrum Inteligentnego Rozwoju. Patronat honorowy nad kolejną edycją wydarzenia objęły m.in. Komisja Europejska, Ministerstwo Cyfryzacji, czy Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Uroczysta gala wręczenia statuetek Inteligentnego Rozwoju laureatom piątej edycji Polskiej Nagrody odbędzie się w czasie V Forum Inteligentnego Rozwoju organizowanego w dniach 26–27 listopada 2020 roku w Uniejowie.